پنج شنبه , ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس چیست ؟

یکی از آیتم های اصلی و ضروری یک وب سایت نگهداری و به روز سانی آن است. در واقع وقتی سایتی طراحی می شود حتما باید نوع پشتیبانی آن نیز تعیین گردد. می توان اینطور عنوان کرد که وقتی مغازه ای راه اندازی می شود، بایستی مرتب کاستی ها و مشکلات موجود در مغازه بررسی و برطرف شود. به عنوان مثال شما نمی توانید ویترین مغازه را همیشه به همان شکلی که ابتدا ایجاد کردید رها کنید، چرا که این ویترین نیاز به تغییرات دارد، مثلا محصول جدید در آن قرارداده شود، گرد و خاک آن مرتب تمیز شود و …

در دنیای اینترنت نیز این مورد وجود دارد و سایتها بایستی توسط یک نفر مرتبا سرکشی شوند و خطاها و مشکلات موجود که ممکن است به مرور برای سایت رخ دهد را بررسی و برطرف نماید تا خدایی نکرده مشکلی برای سایت بوجود نیاید و سایت همیشه بالا باشد.

روزانه وبسایت های زیادی توسعه و طراحی می شوند و در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند، از کسب و کارهای کوچک گرفته تا وبسایت های شخصی و فروشگاهی و … اما اکثر این وبسایت ها به دلیل بروز برخی از مشکلات به روز نمی شوند و راکد می مانند، به عنوان مثال برخی از مواردی که باعث عدم به روز رسانی سایت ها می شود عبارتند از :

  • نداشتن وقت کافی برای پشتیبانی
  • نداشتن دانش کافی جهت مدیریت وبسایت
  • بی اهمیت بودن به‌روز رسانی برای مالک سایت
  • و …

تیم پویش تِک با داشتن دانش کافی در زمینه طراحی و مدیریت سایتهای وردپرس می تواند این اطمینان را به شما بدهد که سایتهای وردپرس شما را پشتیبانی نماید. شما می توانید سایت وردپرس خود را جهت پشتیبانی به ما بسپارید و از همکاری با ما لذت ببرید. تیم ما آماده سرویس دهی به شما می باشد.

جهت ثبت سفارش پشتیبانی سایت وردپرسی خود پلن مورد نیاز و مطابق درخواست خود را از جدول زیر انتخاب کرده و از طریق دکمه ی “سفارش پلن” درخواست خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید که پس از ثبت سفارش، به صفحه سبد خرید منتقل خواهید شد که بعد از تکمیل خرید، در محل ورود مشخصات، توضیحات و آدرس مربوط به سایت خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

تعرفه های پشتیبانی وردپرس پویش تِک

 

 


مشاوره اختصاصی و رایگان

 

در صورتی که توضیحات تکمیلی دیگری دارید و یا اینکه در این زمینه مشاوره نیاز دارید ، می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید. همچنین اگر در این زمینه درخواست تخفیف دارید می توانید از همین طریق اقدام نمایید تا بررسی شود.

پیامهای ارشمند شما توسط تیم مربوطه بررسی و در اسرع وقت پاسخ داده خواهند شد.

 

پشتیبانی